Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm - Český obal
Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí! Nevadí! Šup s ním do dřezu! Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později! Plastový kuchyňský dřez má reálnou funkci tekoucí vody. Součástí je také kuchyňská výbava: 2x hrníček 3x talířek 2x šálek jar na nádobí příbory Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí! Nevadí! Šup s ním do dřezu! Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později! Plastový kuchyňský dřez má reálnou funkci tekoucí vody. Součástí je také kuchyňská výbava: 2x hrníček 3x talířek 2x šálek jar na nádobí příbory Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007391 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
