Playgo Nákupní vozík s potravinami
Kód produktu: W051056
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nákupní vozík s potravinami. Obsahuje 8ks potravin. Velikost vozíku 37cm. Madlo vozíku jde sklopit dolů.
Podobné produkty
Popis produktu
Nákupní vozík s potravinami. Obsahuje 8ks potravin. Velikost vozíku 37cm. Madlo vozíku jde sklopit dolů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051056 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 37.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
