Produkt byl přidán do oblíbených
Playgo Mixér 2v1 21cm
Velikost 21cm. Mixér lze také použít jako přenosný kelímek. Obsahuje mixér s víčkem, brčko, víčko na kelímek, potraviny a lžičku. Mixér při držení tlačítka mixuje a tlačítko svítí. Po puštění tlačítka se mixér vypne. Baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Velikost 21cm.
Mixér lze také použít jako přenosný kelímek.
Obsahuje mixér s víčkem, brčko, víčko na kelímek, potraviny a lžičku.
Mixér při držení tlačítka mixuje a tlačítko svítí.
Po puštění tlačítka se mixér vypne.
Baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037811 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
