KINETIC SAND BALENÍ RŮŽOVÉHO PÍSKU 0,9 kg
Kód produktu: W016094
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Balení růžového tekutého písku Kinetic Sand 0,9 Kg. Je dodáván v uzavíratelném sáčku, ideální pro uchování a skladování. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Balení růžového tekutého písku Kinetic Sand 0,9 Kg.
Je dodáván v uzavíratelném sáčku, ideální pro uchování a skladování.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W016094 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

