Plácačka policejní s efekty 24 cm
Žádný malý policista se neobejde bez plácačky! Zastavit auto nebo mu dát povel k jízdě půjde s policejní plácačkou raz dva! Stačí ji zapnout a vybrat, který povel chceš dát! Z jedné strany signalizuje zelenou barvu - volno a z druhé strany červenou barvu - stůj! Rozměry 24x11x3,5 cm. Světelné efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Žádný malý policista se neobejde bez plácačky! Zastavit auto nebo mu dát povel k jízdě půjde s policejní plácačkou raz dva! Stačí ji zapnout a vybrat, který povel chceš dát! Z jedné strany signalizuje zelenou barvu - volno a z druhé strany červenou barvu - stůj!
Rozměry 24x11x3,5 cm.
Světelné efekty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057413 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13/LR44 součástí |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
