Malý pošťák - blistr
Kód produktu: 209242
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Malý pošťák Obsahuje: razítko bankovky známky složenky, tiskopisy
Podobné produkty
Popis produktu
Malý pošťák
Obsahuje:
- razítko
- bankovky
- známky
- složenky, tiskopisy
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209242 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
