Pistole s efekty 24 cm
Kód produktu: W005218
Není skladem
Zamiř cíl a vystřel! Protivník proti tobě nemá šanci! Parádní plastová pistole se zvukovými a světelnými efekty potěší všechny malé bojovníky! Velikost: 24 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAG10 jsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Zamiř cíl a vystřel! Protivník proti tobě nemá šanci! Parádní plastová pistole se zvukovými a světelnými efekty potěší všechny malé bojovníky! Velikost: 24 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAG10 jsou součástí.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG10 |
| Délka výrobku: | 25.1 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
