Světelný meč 66cm
Kód produktu: W003129
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Světelný meč se zvuky bude skvělým doplňkem ke karnevalovému kostýmu či na halloweenskou párty! Velikost: 66 cm Baterie 3xAAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Světelný meč se zvuky bude skvělým doplňkem ke karnevalovému kostýmu či na halloweenskou párty! Velikost: 66 cm Baterie 3xAAA nejsou součástí balení.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003129 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3x AAA |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 66.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
