Produkt byl přidán do oblíbených
Pískoviště květina - zelené 107x107 cm
Kód produktu: W048443
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pískoviště květina - zelené. Rozměry 107x107x20 cm. Při koupi 2ks je možné jedno pískoviště použít jako víko.
Podobné produkty
Popis produktu
Pískoviště květina - zelené.
Rozměry 107x107x20 cm.
Při koupi 2ks je možné jedno pískoviště použít jako víko.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W048443 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.4 kg |
| Délka výrobku: | 107.0 cm |
| Šířka výrobku: | 107.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
