Pískoviště mušle růžové 108x78 cm
Plastové dětské pískoviště nebo bazének ve tvaru mušle. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Při koupi 2 kusů mušle lze pískovistě zavřít a zabezpečit proti nežádoucím nečistotám. Rozměr 108x78x18,5cm Uvedená cena je za 1 kus. Odstín barvy se může lišit.
Podobné produkty
Popis produktu
Plastové dětské pískoviště nebo bazének ve tvaru mušle.
Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Při koupi 2 kusů mušle lze pískovistě zavřít a zabezpečit proti nežádoucím nečistotám.
Rozměr 108x78x18,5cm
Uvedená cena je za 1 kus. Odstín barvy se může lišit.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 108.0 cm |
| Šířka výrobku: | 78.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
