Pero s ozdobou se světlem Sova
Kód produktu: W007081
Není skladem
Originální pero s ozdobou sovy vhodné na psaní do školy i na doma. Propiska má modrou náplň a svítí. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.
Podobné produkty
Popis produktu
Originální pero s ozdobou sovy vhodné na psaní do školy i na doma. Propiska má modrou náplň a svítí. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007081 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2ks CR2450 3V |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
