Produkt byl přidán do oblíbených
Paruka s rohy
Kód produktu: 880426
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Paruka pro čerty a čertice s červenými rohy a dominantní červenou barvou vlasů, mezi nimiž se ukrývají také černé čertovské vlasy. Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Paruka pro čerty a čertice s červenými rohy a dominantní červenou barvou vlasů, mezi nimiž se ukrývají také černé čertovské vlasy.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880426 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
