Paruka bílá
Kód produktu: 880419
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Originální mikulášská paruka. Dobře vypadá a skvěle padne. Překvapte své děti na Mikuláše s dárečky. Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Originální mikulášská paruka. Dobře vypadá a skvěle padne.
Překvapte své děti na Mikuláše s dárečky.
Doporučený věk: od 6 let

U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880419 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
