Párty ubrousek Krteček a kamarádi 12 ks, 33 cm
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Takové ubrousky s Krtečkem udělají na každé party velkou parádu. Potěší děti, které budou z ubrousků se svým kresleným hrdinou nadšeny. Můžete je použít i na jiné kreativní účely - např. na ubrouskovou techniku. Velikost: 33 cm Počet ubrousků v balení: 12 ks
Podobné produkty
Popis produktu
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě.
Takové ubrousky s Krtečkem udělají na každé party velkou parádu. Potěší děti, které budou z ubrousků se svým kresleným hrdinou nadšeny. Můžete je použít i na jiné kreativní účely - např. na ubrouskovou techniku.
Velikost: 33 cm
Počet ubrousků v balení: 12 ks
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 171008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
