Papoušek 24 cm
Kód produktu: W005040
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W005040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
