Papoušek Wiktor 22cm
Kód produktu: 281036
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Papoušek Wiktor je pěkný rošťák. Dokáže tropit hlouposti, ale občas i dobře poradí. Wiktor se stal maskotem Wiky ke konci roku 2015, můžete si ho nyní pořídit i v plyšové podobě. Velikost: 22 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Papoušek Wiktor je pěkný rošťák. Dokáže tropit hlouposti, ale občas i dobře poradí.
Wiktor se stal maskotem Wiky ke konci roku 2015, můžete si ho nyní pořídit i v plyšové podobě.
Velikost: 22 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 281036 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
