Papoušek 25 cm
Kód produktu: W027332
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nádherný plyšový papoušek vyrobeno z vysoce kvalitní plyše velmi příjemné na dotek Velikost 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Nádherný plyšový papoušek
- vyrobeno z vysoce kvalitní plyše
- velmi příjemné na dotek
Velikost 20 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027332 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
