Panenka s kytarou 29 cm
Kód produktu: W038386
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Panenka s kytarou. Velikost panenky 29 cm. Obsahuje: panenku, klobouk, kytaru.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka s kytarou.
Velikost panenky 29 cm.
Obsahuje: panenku, klobouk, kytaru.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038386 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
