Mořská víla 13 cm
Kód produktu: W005494
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Prožij nová dobrodružství na dně oceánu s mořskou vílou! Panenka jistě okouzlí celý podmořský svět svými krásnými dlouhými vlasy a lesklými šaty! Velikost: 13 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Prožij nová dobrodružství na dně oceánu s mořskou vílou! Panenka jistě okouzlí celý podmořský svět svými krásnými dlouhými vlasy a lesklými šaty! Velikost: 13 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005494 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
