Produkt byl přidán do oblíbených
Panenka Princezna Babetka 35cm česky zpívající
Kód produktu: W046415
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Panenka Princezna Babetka česky zpívající. Velikost 35cm. měkké tělo baterie 3xAG13 součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka Princezna Babetka česky zpívající.
Velikost 35cm.
- měkké tělo
- baterie 3xAG13 součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W046415 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
