Produkt byl přidán do oblíbených
OKTO SENSOTY ART výtvarná sada ”Kosatce” 30x40 cm
🏙️ OKTO – 3D malba „Kosatce“ (30 × 40 cm) Vytvořte si vlastní 3D verzi jednoho z nejslavnějších obrazů světa – „Kosatce“ od Vincenta van Gogha. Díky lehké samotvrdnoucí hmotě (air clay) a technice malování prsty si krok za krokem vytvoříte originální plastickou malbu na plátně o ...
Podobné produkty
Popis produktu
🏙️ OKTO – 3D malba „Kosatce“ (30 × 40 cm)
Vytvořte si vlastní 3D verzi jednoho z nejslavnějších obrazů světa – „Kosatce“ od Vincenta van Gogha. Díky lehké samotvrdnoucí hmotě (air clay) a technice malování prsty si krok za krokem vytvoříte originální plastickou malbu na plátně o velikosti 30 × 40 cm. Tvoření je snadné, kreativní a výsledek působivý – krásná dekorace i originální dárek.
👉 Obsah balení:
-
plátno (30 × 40 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
tvarovací nástroj
-
samotvrdnoucí modelovací hmota (air clay)
✅ Malování prsty – zábavná a kreativní technika
✅ Lehká pěnová hlína, se kterou se snadno pracuje
✅ Kompletní sada vhodná pro děti i dospělé
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034374 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
