OKTO INSPIRATION Výtvarná modelovací sada DIY květiny v dřevěném rámu 21x21 cm
Kód produktu: W034367
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
OKTO INSPIRATION Výtvarná modelovací sada DIY květiny v dřevěném rámu. Velikost rámu 21x21 cm. Samotvrdnoucí hmota (air clay). Obsah balení - dřevěný rám 210x210x50 mm, samotvrdnoucí hmota, tvarovací nástroj, štětec, obrázkový návod.
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO INSPIRATION Výtvarná modelovací sada DIY květiny v dřevěném rámu.
Velikost rámu 21x21 cm.
Samotvrdnoucí hmota (air clay).
Obsah balení - dřevěný rám 210x210x50 mm, samotvrdnoucí hmota, tvarovací nástroj, štětec, obrázkový návod.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034367 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
