OKTO Malování hmotou podle čísel motiv "Malý princ noční obloha" 29x29 cm
🌌 OKTO – Malování hmotou podle čísel „Malý princ – noční obloha“ (29 × 29 cm) Vstupte do kouzelného světa Malého prince a vytvořte si vlastní 3D obraz s motivem noční oblohy. Kreativní sada OKTO Malování hmotou podle čísel umožňuje jednoduchým způsobem vytvarovat krásný obrázek krok ...
Podobné produkty
Popis produktu
🌌 OKTO – Malování hmotou podle čísel „Malý princ – noční obloha“ (29 × 29 cm)
Vstupte do kouzelného světa Malého prince a vytvořte si vlastní 3D obraz s motivem noční oblohy. Kreativní sada OKTO Malování hmotou podle čísel umožňuje jednoduchým způsobem vytvarovat krásný obrázek krok za krokem podle čísel. Plátno o velikosti 29 × 29 cm se stane originální dekorací i milým dárkem.
👉 Obsah balení:
-
plátno (29 × 29 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
modelovací nástroj
-
sada barevných tvarovacích směsí (14 ks)
✅ Malování hmotou podle čísel – snadný postup pro každého
✅ 14 barevných směsí pro pestrý výsledek
✅ Realistický 3D efekt na plátně
✅ Kouzelný motiv Malého prince a noční oblohy
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051111 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
