OKTO Sova výtvarná sada malování hmotou podle čísel 29x29 cm
Kód produktu: W034364
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
OKTO Sova výtvarná sada. Samotvrdnoucí hmota (air clay), malování prsty. Velikost plátna 29x29 cm. Obsah balení - plátno, obrázkový návod, tvarovací nástroje, samotvrdnoucí hmota.
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Sova výtvarná sada.
Samotvrdnoucí hmota (air clay), malování prsty.
Velikost plátna 29x29 cm.
Obsah balení - plátno, obrázkový návod, tvarovací nástroje, samotvrdnoucí hmota.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034364 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
