Nůžky dětské školní 13 cm
Kód produktu: 813410
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Wiky nůžky na papír pro školáky v oblíbených barvách. Příjemný gumový úchyt na nůžkách zamezuje sklouzávání. Velikost: 13 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Wiky nůžky na papír pro školáky v oblíbených barvách. Příjemný gumový úchyt na nůžkách zamezuje sklouzávání.
Velikost: 13 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 813410 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
