Nůžky barevné 17,5 cm, 3 druhy
Kód produktu: 833405
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Barevné nůžky s ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí vhodné do školy, domácnosti i kanceláře. Gumový úchyt na nůžkách zamezuje sklouzávání. Velikost: 17 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné nůžky s ergonomicky tvarovanou měkkou rukojetí vhodné do školy, domácnosti i kanceláře. Gumový úchyt na nůžkách zamezuje sklouzávání. Velikost: 17 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 833405 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
