Notes 50 stran 6,1x11,5 cm
Kód produktu: W885808
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo na cesty. pevné obal 50 bílých linkovaných listů Rozměry: 6,1 x 11,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo na cesty. pevné obal 50 bílých linkovaných listů Rozměry: 6,1 x 11,5 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W885808 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
