Notes sušenka, průměr 8,9cm - 80listů
Kód produktu: W885814
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Cool notes ve tvaru sušenky musíš mít! Je prostě k nakousnutí! Sešit je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Listy: nelinkované Počet listů: 80 Velikost: 8,5 cm (průměr)
Podobné produkty
Popis produktu
Cool notes ve tvaru sušenky musíš mít! Je prostě k nakousnutí! Sešit je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Listy: nelinkované Počet listů: 80 Velikost: 8,5 cm (průměr)U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W885814 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
