Nářadí - vrtačka set 28 cm
Kód produktu: 111222
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Chceš pomáhat tatínkovi při opravách doma a chybí ti v tvé výbavě vrtačka? Nevadí! S touto plastovou vrtačkou ti půjde vše od ruky a třeba dostaneš od maminky sladkou odměnu za odvedenou práci! Obsah balení: vrtačka držák 3 vrtáky/šroubovák Velikost: 28 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Chceš pomáhat tatínkovi při opravách doma a chybí ti v tvé výbavě vrtačka? Nevadí! S touto plastovou vrtačkou ti půjde vše od ruky a třeba dostaneš od maminky sladkou odměnu za odvedenou práci! Obsah balení: vrtačka držák 3 vrtáky/šroubovák Velikost: 28 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí balení.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111222 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA nejsou součástí balení |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
