Nálepky 19x10,5 cm 3D VÁNOCE
Kód produktu: W042507
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky o velikosti 19x10,5 cm 3D VÁNOCE.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W042507 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
