Kreativní puzzle nálepkový set 26x20 cm Betlém
Kód produktu: W024748
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kreativní puzzle nálepkový set betlém o velikosti 26x20 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní puzzle nálepkový set betlém o velikosti 26x20 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W024748 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
