Produkt byl přidán do oblíbených
Nákupní vozík a sada potravin 36cm
Kód produktu: W004207
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nákupní vozík by neměl chybět v žádném supermarketu! Pořiď si tento plastový vozík s potravinami a nakupování může začít! V balení najdeš vše, co vidíš na obrázku. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Nákupní vozík by neměl chybět v žádném supermarketu! Pořiď si tento plastový vozík s potravinami a nakupování může začít!
V balení najdeš vše, co vidíš na obrázku.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004207 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
