Nakladač s efekty na setrvačník 30 cm
Kód produktu: W039672
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nakladač s efekty na setrvačník. Velikost 30 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky na střeše. Zvuky couvání, troubení, startování motoru, pohyby nakladače. 3xAG13 baterie, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Nakladač s efekty na setrvačník.
Velikost 30 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Aktivace tlačítky na střeše. Zvuky couvání, troubení, startování motoru, pohyby nakladače. 3xAG13 baterie, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039672 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.8 cm |
| Výška výrobku: | 23.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
