Auto - tahač s auty 30 cm
Kód produktu: W006681
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Potřebuješ převézt porouchaná auta do servisu nebo naopak k majiteli? Není problém! Pořiď si velký tahač a přeprava aut bude hračka! Najednou můžeš naložit na korbu 3 autíčka, která najdeš v balení. Velikost tahače 30 cm. Varianty: modrá zelená Doporučený věk: od 3 let *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím ...
Podobné produkty
Popis produktu
Potřebuješ převézt porouchaná auta do servisu nebo naopak k majiteli? Není problém! Pořiď si velký tahač a přeprava aut bude hračka! Najednou můžeš naložit na korbu 3 autíčka, která najdeš v balení. Velikost tahače 30 cm. Varianty: modrá zelená Doporučený věk: od 3 let *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006681 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
