Intex 59040NP Nafukovací míč LIVELY
Kód produktu: 159040
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody. S míčem Lively se jistě nebudete nikdy nudit. Průměr: 51 cm *barevné provedení je zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody. S míčem Lively se jistě nebudete nikdy nudit.
Průměr: 51 cm
*barevné provedení je zasíláno náhodně dle skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
