Nádobí se sporákem
Kód produktu: W025908
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada nádobí nesmí chybět v žádné kuchyňce malé hospodyňky! Můžeš pozvat kamarádky na výborný oběd! Nádobí set obsahuje 7 ks nádobí. Zvolenou variantu si uveďte do poznámky.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada nádobí nesmí chybět v žádné kuchyňce malé hospodyňky! Můžeš pozvat kamarádky na výborný oběd!
Nádobí set obsahuje 7 ks nádobí.
Zvolenou variantu si uveďte do poznámky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025908 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
