Motorová pila 34 cm a ochranné brýle
Práce na zahradě nebo v lese půjde pěkně od ruky díky této motorové pile! Pořezat dřevo a připravit zásoby na zimu nebude žádný problém! Stačí pilu nastartovat a můžeš začít! Ale pozor! Nezapomeň, že bezpečnost je na první místě! Takže nasadit ochranné brýle a hurá do práce! Díky zvukovým efektům bude hra opravdu realistická! vydává ...
Podobné produkty
Popis produktu
Práce na zahradě nebo v lese půjde pěkně od ruky díky této motorové pile! Pořezat dřevo a připravit zásoby na zimu nebude žádný problém! Stačí pilu nastartovat a můžeš začít! Ale pozor! Nezapomeň, že bezpečnost je na první místě! Takže nasadit ochranné brýle a hurá do práce! Díky zvukovým efektům bude hra opravdu realistická!
- vydává zvukové efekty
- aktivace tlačítkem na levé straně
Velikost: 34 cm
Baterie 3xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029024 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 34.3 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
