Motorka na zpětné natažení s efekty 16cm
Kód produktu: W049508
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Motorka na zpětné natažení. Velikost 16cm. Světelné a zvukové efekty. 3xAG3 baterie součástí. Uvedená cena je za 1 kus.
Podobné produkty
Popis produktu
Motorka na zpětné natažení.
Velikost 16cm.
Světelné a zvukové efekty. 3xAG3 baterie součástí.
Uvedená cena je za 1 kus.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049508 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG3 |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
