Autobus dvoupatrový vyhlídkový s efekty 28 cm
Kód produktu: W029156
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Autobus dvoupatrový vyhlídkový s efekty. Rozměry 28,5x6,5x12 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na střeše. Otevírací dveře kolečky nad okny. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Autobus dvoupatrový vyhlídkový s efekty.
Rozměry 28,5x6,5x12 cm.
Na setrvačník.
Světelné a zvukové efekty tlačítky na střeše.
Otevírací dveře kolečky nad okny.
3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029156 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
