Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set
Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set. Obsah balení - pec na pizzu s formičkami na přísady, nástroje na přípravu pizzy, tvarovací nástroje, lopatka na pizzu, 4x56g kelímky modelovací hmoty (červená, modrá, zelená, hnědá). Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Modelovací hmota Pec na pizzu výtvarný set.
Obsah balení - pec na pizzu s formičkami na přísady, nástroje na přípravu pizzy, tvarovací nástroje, lopatka na pizzu, 4x56g kelímky modelovací hmoty (červená, modrá, zelená, hnědá).
Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039642 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
