Modelovací hmota Pekárna na cukroví výtvarný set
Otevřete vlastní pekárnu a modelujte sladké cukroví s tímto výtvarným setem. Obsah balení - pec na cukroví s formičkami na přísady, výstavní pultík na cukroví, dávkovač a tvarovací nástroje, 4x56g kelímky modelovací hmoty (žlutá, béžová, oranžová, růžová). Obrázkový návod na používání pece se nachází na zadní straně obalu. Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Otevřete vlastní pekárnu a modelujte sladké cukroví s tímto výtvarným setem.
Obsah balení - pec na cukroví s formičkami na přísady, výstavní pultík na cukroví, dávkovač a tvarovací nástroje, 4x56g kelímky modelovací hmoty (žlutá, béžová, oranžová, růžová).
Obrázkový návod na používání pece se nachází na zadní straně obalu. Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039644 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
