Miminko s nočníkem a lahví 35 cm
Kód produktu: W027853
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko s nočníkem a lahví. Velikost miminka 35 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko s nočníkem a lahví.
Velikost miminka 35 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027853 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
