Miminko čurající 30cm
Kód produktu: W038164
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko čurající. Velikost 30cm. Miminko pije z lahvičky. Obsahuje miminko, lahvičku, nočník, talířek a lžičku. Miminko vydává 10 různých zvuků. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko čurající.
Velikost 30cm.
Miminko pije z lahvičky. Obsahuje miminko, lahvičku, nočník, talířek a lžičku.
Miminko vydává 10 různých zvuků. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038164 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
