Miminko ve vaničce 28 cm
Kód produktu: W006761
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko se už nemůže dočkat teplé koupele. Stačí napustit vaničku a vše ostatní již máš připraveno. Obsah balení: miminko vanička sprcha mýdlo houbička lahvička Varianty: růžová fialová Doporučený věk: od 3let
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko se už nemůže dočkat teplé koupele. Stačí napustit vaničku a vše ostatní již máš připraveno. Obsah balení: miminko vanička sprcha mýdlo houbička lahvička Varianty: růžová fialová Doporučený věk: od 3letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006761 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
