Míček zvířátko 9 cm
Kód produktu: 118218
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Malý barevný míč s obrázkem zvířátka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 9 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Malý barevný míč s obrázkem zvířátka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 9 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
