Produkt byl přidán do oblíbených
Míček soft tenis 2ks 7 cm
Míček soft tenis 2ks Molitanové míčky pro více možností využití. Mohou posloužit ke hře, ke sportovním aktivitám jako je soft tenis, ale také ke cvičení nebo rehabilitaci. Míčky v sáčku o průměru 7cm. Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí utržení a vdechnutí malých kousků. Průměr míčku: 7 cm měkké a lehounké bezpečné a nehlučné Sada obsahuje ...
Podobné produkty
Popis produktu
Míček soft tenis 2ks
Molitanové míčky pro více možností využití. Mohou posloužit ke hře, ke sportovním aktivitám jako je soft tenis, ale také ke cvičení nebo rehabilitaci. Míčky v sáčku o průměru 7cm. Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí utržení a vdechnutí malých kousků.
Průměr míčku: 7 cm
- měkké a lehounké
- bezpečné a nehlučné
Sada obsahuje 2 ks míčků ve třech barevných variantách (modrá, žlutá nebo červená).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 208523 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
