Produkt byl přidán do oblíbených
Míč Tlapková patrola 23cm nenafouknutý
Kód produktu: W039274
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Míč s motivem Paw Patrol udělá dětem jistě radost a užijí si s ním spoustu zábavy. Průměr míče je 23 cm. Doporučený věk: od 10 měsíců.
Podobné produkty
Popis produktu
Míč s motivem Paw Patrol udělá dětem jistě radost a užijí si s ním spoustu zábavy.
Průměr míče je 23 cm.
Doporučený věk: od 10 měsíců.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039274 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
