Míč Frozen 2 23 cm - nenafouknutý
Kód produktu: W019879
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Míč Frozen 2 Průměr míče cca 23 cm. Míč je dodán nenafouknutý
Podobné produkty
Popis produktu
Míč Frozen 2
- Průměr míče cca 23 cm.
Míč je dodán nenafouknutý
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019879 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
