Míč gumový nenafouknutý úsměv 22 cm
Kód produktu: W036019
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Míč gumový nenafouknutý úsměv Průměr míče cca 22 cm. Uvedená cena je za 1 kus. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
Podobné produkty
Popis produktu
Míč gumový nenafouknutý úsměv
- Průměr míče cca 22 cm.
Uvedená cena je za 1 kus. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036019 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
