Doktorský kufřík 26 cm
Kód produktu: 116610
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doktorský kufřík pro malé doktory a doktorky. Balení obsahuje: stetoskop nůžky injekce lahvičku brýle lžíci mikroskop pinzetu teploměr misku Rozměr: 26 x 22 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Doktorský kufřík pro malé doktory a doktorky.
Balení obsahuje:
- stetoskop
- nůžky
- injekce
- lahvičku
- brýle
- lžíci
- mikroskop
- pinzetu
- teploměr
- misku
Rozměr: 26 x 22 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116610 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
